Były reprezentant Włoch krytykuje Wojciecha Szczęsnego. "Nawet mój syn by to obronił"

Antonio Cassano skrytykował Wojciecha Szczęsnego za bramkę puszczoną po strzale Radjy Nainggolana. Były reprezentant Włoch skrytykował także AC Milan za fatalną postawę meczu z Lazio.
Zobacz wideo

Juventus Turyn zremisował w sobotę na wyjeździe w meczu z Interem Mediolan 1:1. Gospodarze wyszli na prowadzenie w 7. minucie po niesamowitym uderzeniu Radjy Nainggolana. Wojciech Szczęsny dotknął piłkę, ale nie był w stanie skutecznie interweniować. Do wyrównania doprowadził Cristiano Ronaldo, który zdobył tym samym swojego 600. gola w karierze klubowej.

Antonio Cassano, były napastnik reprezentacji Włoch, skrytykował Polaka za tę interwencję. - Szczęsny popełnił duży błąd. Nawet mój syn by to obronił, bo to był strzał w środek bramki. Nie ma żadnego znaczenia to, że Nainggolan tak dobrze strzelił - powiedział w programie "Tiki Taka".

Cassano skrytykował także AC Milan, który po porażce z Torino, znacznie utrudnił sobie realizację celu, którym jest awans do Ligi Mistrzów. - Sądzę, że Gennaro Gattuso ma mierny zespół. Żaden z obecnych piłkarzy Milanu nie zagrałby w zespole, w którym ja grałem - ocenił Włoch, który grał w tym zespole w sezonie 2011/2012. Po tym meczu ogłoszono, że Gattuso trenerem "Rossonerich" będzie tylko do końca sezonu.

Więcej o: