Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Gianluigi Buffon wróci do Juventusu? "Drzwi dla niego są otwarte"

Włoskie media informują, że Gianluigi Buffon może wrócić do Juventusu. Czeka na niego już posada dyrektora "Starej Damy".
Zobacz wideo

- Juventus czeka na Buffona, może podjąć pracę nawet od zaraz, jeśli tylko przejdzie na sportową emeryturę. Drzwi w Juventusie są dla niego zawsze otwarte. Buffon musi zadecydować, kiedy wrócić do Turynu. Wybór ma ogłosić wkrótce - donosi Sportmediaset.

Agent Buffona, Silvano Martina, ma lecieć w najbliższych dniach do Paryża, by porozmawiać z władzami PSG o przyszłości Włocha. Jest ona uzależniona m.in. od Davida de Gei, którego paryżanie chcieliby pozyskać. Jeśli im się to nie uda, to możliwe, że mistrzowie Francji zdecydują się przedłużyć z Buffonem umowę na kolejny sezon. Wówczas jego powrót na Allianz Stadium opóźni się.  - Juventus czeka na Buffona, ale nie ma pośpiechu. Prędzej czy później zostanie dyrektorem turyńskiego klubu - przekonuje Sportmediaset.

41-letni bramkarz występował w "Starej Damie" przez 17 lat. Zdobył z nią m.in. 9 tytułów mistrzowskich w Serie A. Po zakończeniu poprzedniego sezonu odszedł do PSG, podpisując roczny kontrakt z opcją przedłużenia go o 12 miesięcy.