Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tuttosport: Cristiano Ronaldo podjął decyzję w sprawie przyszłości w Juventusie

Jak twierdzi włoskie "Tuttosport", Cristiano Ronaldo podjął decyzją w sprawie swojej przyszłości w Juventusie. Portugalczyk zostanie w klubie na następny sezon. Decyzję piłkarza ma obrazować okładka gazety z napisem "Solo Juve", czyli "Tylko Juve". Ta powołuje się na swoje źródła i słowa trenera Juventusu.
Zobacz wideo

Kilka dni temu włoskie media informowały, że Cristiano Ronaldo zastanawia się na zmianą klubu. Portugalczyk mógł opuścić Juventus już po zakończeniu tego sezonu - informowała "Corriere della Sera". Jednym z powodów chęci zmiany klubu miało być jego niezadowolenie po odpadnięciu z tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.

Okazuje się jednak, że Ronaldo wcale nie chce zmieniać klubu. - Cristiano jest przyszłością Juventusu. Bardzo dobrze radzi sobie w tym sezonie i tak samo będzie w przyszłym. Oczywiście jest rozczarowany, jak my wszyscy, ale podchodzi do tego ze spokojem - mówił trener Juventusu na konferencji prasowej. 

Co wiecej, włoskie  "Tuttosport" powołując się na swoje źródła podkreśla, że Cristiano Ronaldo podjął już decyzję o swojej przyszłości. Decyzję portugalskiego gwiazdora ma obrazować.

Juventus przegrał we wtorek z Ajaksem Amsterdam 1:2 i odpadł z Champions League już w ćwierćfinale. Dla Cristiano Ronaldo był to prawdziwy cios, bo trzy ostatnie sezony w Realu Madryt kończył ze zwycięstwem w wielkim finale. Odpadnięcie z Ligi Mistrzów to jednak niejedyny powód, który miał spowodować, że Ronaldo zaczął zastanawiać się nad zmianą klubu. Portugalczyk czuł też, że nie ma w drużynie odpowiedniego wsparcia.