Legendarny napastnik chwali Krzysztofa Piątka. Ma jedną radę dla Polaka

Była legenda Serie A Hernan Crespo jest pod wrażeniem Krzysztofa Piątka. Argentyński napastnik przestrzega jednak przed porównywania Polaka do innych napastników i nakładania na niego dodatkowej presji.
Zobacz wideo

Była legenda włoskich boisk Hernan Crespo wypowiedział się na temat Krzysztofa Piątka, który jest obecnie rewelacją Serie A. Polak przed sobotnim meczem z Parmą ma już 21 bramek, a Crespo, który grał zarówno dla Milanu, jak i Parmy jest pod wrażeniem młodego napastnika. 

- Czy podoba mi się Piątek? Jak mógłby nie podobać mi się piłkarz, który tak wchodzi do ligi? Ten facet ma zdobywanie bramek we krwi! - zachwycał się Crepo w rozmowie z La Gazetta dello Sport..

Crespo, który w przeszłości występował dla wielu włoskich klubów, a także grał w reprezentacji Argentyny ma polskie korzenie, stąd przydomek "El Polaco", który przylgnął do legendarnego napastnika. 43-latek przestrzega jednak przed nakładaniem zbyt dużej presji przed naszym zawodnikiem. 

- Piątek ma świetne umiejętności, w swoim pierwszym sezonie w lidze włoskiej gra dobrze, ale przed nim jeszcze długa droga. Nie wywierajmy na nim presji, nie porównujmy do Szewczenki, czy innych legend. Piątek to Piątek -zauważa Crespo

Więcej o: