Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus chce sprzedać swoją gwiazdę. Napastnik odejdzie do Anglii?

Juventus będzie chciał latem sprzedać Paulo Dybalę. Argentyński napastnik zawodzi w tym sezonie, a klub zarobione pieniądze chce zainwestować w młodego piłkarza Benfiki.
Zobacz wideo

Wiele wskazuje na to, że odpadnięcie Juventusu z rozgrywek Ligi Mistrzów na etapie ćwierćfinału sprawi, że latem dojdzie do kilku poważnych zmian w składzie Juventusu. Jak donosi "Tuttosport", Stara Dama planuje odświeżenie linii ataku, a z klubu miałby odejść Paulo Dybala.

Pieniądze zarobione na Argentyńczyku miałyby zostać przeznaczone na zakup 19-letniego napastnika Joao Feliksa z Benfiki, który jest jednym z najważniejszych celów transferowych.

Juventus jest zawiedziony postawą 25-letniego napastnika. W poprzednim sezonie Paulo Dybala zdobył aż 22 bramki w lidze włoskiej, a w tym sezonie ma zaledwie pięć goli na swoim koncie. Warto jednak dodać, że napastnik rozegrał dotąd 27 meczów. W najbliższym czasie piłkarz nie poprawi swojego dorobku, bo do końca kwietnia będzie pauzować z powodu urazu. 

Paulo Dybala od dłuższego czasu jest obserwowany przez Manchester United. Według brytyjskiej prasy angielski klub będzie chciał pozyskać Argentyńczyka już latem. W grę może wchodzić też transfer Romelu Lukaku.