Wielka kontrowersja w meczu Juventusu z Milanem! VAR nie pomógł [WIDEO]

AC Milan przegrał w Turynie z Juventusem 1:2. Jedynego gola dla drużyny Gennaro Gattuso strzelił Krzysztof Piątek. Ale zanim to zrobił, Milan mógł zdobyć bramkę z rzutu karnego po tym, jak Alex Sandro zagrał piłkę ręką w polu karnym. Zobaczcie wielką kontrowersję z hitu Serie A.

Wielka kontrowersja w meczu Juventus - Milan:

Była 34. minuta meczy Juventusu z Milanem. Hakan Calhanoglu zagrał piłkę w pole karne Juventusu, a ta uderzyła w wysuniętą rękę Alexa Sandro. Piłkarze Milanu domagali się rzutu karnego, sędzia obejrzał całą sytuację w systemie VAR, ale rzutu karnego nie podyktował. Leonardo, dyrektor sportowy AC Milan, stwierdził po meczu z Juventusem, że powodem porażki zespołu Gennaro Gattuso były ewidentne błędy sędziów. Trener Milanu tak dosadny nie był. Rzucił tylko do dziennikarzy: - Poza incydentami, które mogą komentować dyrektorzy klubu, a nie ja, byliśmy naiwni. Mocno wierzę w to, że sędziowie wykonują swoją pracę w dobrej wierze, bo jeśli nie, taka praca nie ma sensu - zaznaczył.

Krzysztof Piątek z golem

Pięć minut po niepodyktowanym rzucie karnym Milan objął prowadzenie. Krzysztof Piątek pokonał Wojciecha Szczęsnego i zdobył 21. bramkę ligową w tym sezonie. W ten sposób dogonił Fabio Quagliarellę, który strzelił tyle samo goli dla Sampdorii. Rywalizacja o koronę króla strzelców będzie trwała do końca sezonu, tym bardziej, że trzeci Duvan Zapata (Atalanta) ma 20 trafień na koncie, a czwarty Cristiano Ronaldo z Juventusu ma 19 goli. Piąty jest Arkadiusz Milik, który zdobył 16 bramek dla Napoli.