Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek 'uratowany' przez Wojciecha Szczęsnego. Osłonił go przed Mandżukiciem [WIDEO]

Krzysztof Piątek i Mario Mandżukić byli o krok od bezpośredniego starcia w meczu Juventusu z Milanem. Obu piłkarz rozdzielił Wojciech Szczęsny, który osłonił Piątka przed piłkarzem swojego zespołu. Juventus wygrał z Milanem 2:1.

Szczęsny rozdziela Piątka i Mandżukicia [WIDEO]

Zobacz wideo

Krzysztof Piątek w meczu z Juventusem strzelił swojego 21. gola w tym sezonie Serie A, choć na samym początku spotkania zmarnował znakomitą okazję po podaniu Suso. Włoskie media uznały Polaka za jednego z najlepszych piłkarzy Milanu w tym spotkaniu. - Nieomylny snajper - uważa Tiziano Crudeli, znany włoski komentator sportowy. - Strzelił dziesiątego gola w 13 meczu w Milanie. Wykorzystał podanie Bakayoko z zimną krwią i precyzją - pisze "Corriere della Sera".

Ale gol na stadionie Juventusu to nie wszystko. Po jednej z akcji w polu karnym turyńskiego klubu Krzysztof Piątek został 'uratowany' przez Wojciecha Szczęsnego przed bezpośrednim starciem ze wściekłym Mario Mandżukiciem. Polski napastnik ruszył w kierunku Chorwata, a ten natychmiast doskoczył do Piątka. Obu piłkarz rozdzielił Wojciech Szczęsny. Piątek całą sytuację podsumował szczerym uśmiechem. Całą sytuację możecie obejrzeć w wideo na górze strony.

Krzysztof Piątek to "nieomylny snajper"

Portal MilanNews.it przyznał Piątkowi ocenę 6,5. - Nie oddał dobrego strzału po dośrodkowaniu Suso, ale potem strzelił gola. Bardzo dużo walczył i nie bał się wejść w pojedynek z Mario Mandżukiciem - uzasadniono, nawiązując do starcia Polaka z Chorwatem. Obu panów rozdzielił Wojciech Szczęsny. Portal Calciomercato dał Piątkowi ocenę 7. - Zmarnował znakomitą okazję po podaniu Suso, ale zrehabilitował się golem na 1:0 - napisano, dodając, że stale walczył z obrońcami Juventusu. Taką samą notę Piątek dostał od znanego włoskiego komentatora Tiziano Crudelego. - Nieomylny snajper, perfekcyjnie wykorzystał podanie Bakayoko. Cały czas sprawiał problemy obronie Juventusu.