Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Napoli chce przedłużyć umowy z Zielińskim i Milikiem. Kontrakt już gotowy

Zdaniem serwisu areanapoli.it, władze Napoli przygotowały już nowy kontrakt dla Piotra Zielińskiego. Działacze włoskiego klubu chcą także, aby w ich zespole pozostał Arkadiusz Milik.
Zobacz wideo

Już od kilku miesięcy toczą się rozmowy w sprawie nowego kontraktu Piotra Zielińskiego. Polak bez wątpienia jest ważną częścią pomocy Napoli w bieżącym sezonie. Nic więc dziwnego w tym, że działacze klubu z Neapolu chcą zatrzymać go w swoim zespole. Z tego powodu przygotowali już nową umowę, która miałaby obowiązywać do 2024 roku.

Według informacji podanych przez serwis areanapoli.it, w nowym kontrakcie ma nie być zawarta kwota odstępnego, a sama pensja Zielińskiego ma znacznie wzrosnąć, bo do 2,5 miliona euro rocznie. Do tego należy doliczyć premie, które zostały zawarte w umowie. Teraz czeka ona tylko na podpisanie przez polskiego pomocnika.

Napoli stara się także zatrzymać Arkadiusza Milika. Włoscy działacze przygotowują umowę, która także ma obowiązywać do 2024 roku. Zdaniem tego samego serwisu, pensja Polaka po przedłużeniu kontraktu ma wynosić 3 miliony euro, a dodatkowo przewidywane są premie za występy i realizację celów zapisanych w umowie.

Więcej o: