Serie A. Krzysztof Piątek może stracić głównego konkurenta. Napastnik ma dość

Włoskie media piszą, że eksplozja formy Krzysztofa Piątka w Milanie doprowadziła Patricka Cutrone do sytuacji, w której wychowanek klubu chce zmienić otoczenie. Napastnikiem zainteresowanych jest kilka mocnych klubów.
Zobacz wideo

Młody napastnik, który jest nadzieją Milanu i reprezentacji Włoch, nie jest zadowolony ze swojej sytuacji. Od przyjścia Krzysztofa Piątka podnosi się z ławki tylko w momencie, gdy nasz napastnik schodzi z boiska. Cutrone coraz poważniej myśli o opuszczeniu klubu.

Calciomercato informuje, że napastnikowi zaczynają przyglądać się takie kluby, jak Tottenham, Borussia Dortmund, Juventus i Atletico. Żadna oficjalna oferta jednak nie wpłynęła do klubu z Mediolanu.Milan mógłby rozważyć sprzedaż zawodnika, gdyby otrzymał za niego około 25/30 milionów euro.

W tym sezonie Cutrone w barwach Milanu zagrał 24 mecze i strzelił trzy bramki w Serie A. Napastnik grał jednak przez 1075 minut co daje średnio 44 minuty na mecz. Od debiutu Krzysztofa Piątka, czyli od sześciu ligowych meczów, nie zagrał jednak więcej niż 25 minut w jednym spotkaniu.

Krzysztof Piątek w Milanie strzelił sześć bramek w siedmiu meczach w Serie A. W sumie w lidze strzelił już 19 bramek w 26 spotkaniach. 

Więcej o: