Napoli chce przedłużyć kontrakt z Piotrem Zielińskim. Znaczna podwyżka

Jak podaje "La Gazetta dello Sport", Piotr Zieliński otrzyma propozycję podpisania nowego kontraktu z Napoli. Obecny wygasa w 2021 roku.
Zobacz wideo

Piotr Zieliński jest bez wątpienia ważną częścią pomocy Napoli w bieżącym sezonie. W drużynie Carlo Ancelottiego rozegrał już 35 spotkań w bieżących rozgrywkach, zdobywając 5 bramek. Nic więc dziwnego w tym, że działacze klubu z Neapolu, chcą zatrzymać Polaka w swoim zespole, w związku z czym otrzyma on propozycję przedłużenia kontraktu. Bieżąca umowa wygasa w 2021 roku.

Zieliński, który jest wyceniany przez "La Gazetta dello Sport" na 60 milionów euro, ma pod koniec miesiąca otrzymać propozycję przedłużenia kontraktu. Jeśli się zgodzi na zaproponowane warunki, będzie zarabiać więcej niż obecne 1,1 miliona euro rocznie. Wcześniej mówiło się, że Polak miałby inkasować 2,5 miliona euro, a sama umowa zostanie przedłużona do 2023 roku.

Polak dołączyć do drużyny z Neapolu w 2016 roku. Od razu stał się jednym z najważniejszych zawodników w zespole, czego najlepszym dowodem jest fakt, że w pierwszych dwóch sezonach gry dla Napoli nie zagrał w tylko czterech meczach. Liverpool zainteresowałem się pomocnikiem, dlatego Napoli chce się zabezpieczyć na ewentualność odejścia Zielińskiego z drużyny.

Więcej o: