Krzysztof Piątek z najładniejszą bramką lutego! O zwycięstwie Polaka zdecydowali kibice [WIDEO]

Serie A. Krzysztof Piątek nie tylko strzela na potęgę, ale i robi to w świetnym stylu. Jego gol zdobyty w mecz z Atalantą został wybrany przez kibiców AC Milan na najpiękniejszą bramkę miesiąca.
Zobacz wideo

AC Milan zapytał kibiców o najładniejszą bramkę lutego. Krzysztof Piątek bezkonkurencyjny

Co miesiąc AC Milan organizuje w swoich mediach społecznościowych plebiscyt na najpiękniejszą bramkę danego miesiąca zdobytą przez zawodnika lub zawodniczkę klubu. O opinię pytani są kibice „Rossonerich”. W lutym do miana zdobywcy najładniejszego gola byli nominowani: piłkarka Valentina Bergamaschi, Alessio Brambilla (Milan U-19) oraz Franck Kessié i Krzysztof Piątek

Laur przypadł napastnikowi reprezentacji Polski. Sympatycy Milanu nagrodzili bramkę, którą Piątek strzelił w meczu z Atalantą. Nie dość, że jego gol był niezwykłej urody, to jednocześnie była to bramka wyrównująca wynik spotkania. Później, również dzięki strzeleckim popisom Polaka, Milan wygrał to spotkanie 3:1. 

Krzysztof Piątek walczy z Cristiano Ronaldo o tytuł króla strzelców. W weekend Milan zagra z Sassuolo

Krzysztof Piątek,  z 18 bramkami na koncie, jest obecnie drugi w klasyfikacji strzelców Serie A. Zestawieniu przewodzi Cristiano Ronaldo, który zdobył 19 goli. W najbliższej kolejce Serie A mediolański klub zagra u siebie z Sassuolo. 

Więcej o: