Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Krzysztof Piątek otrzymał gratulacje od byłego piłkarza Milanu

Krzysztof Piątek w ostatnim meczu ligowym, przeciwko Empoli, zdobył bramkę, a jego Milan zwyciężył 3:0. Gratulacje dla polskiego napastnika płyną zewsząd, a za pomocą mediów społecznościowych złożył je także Pierre-Emerick Aubameyang, były piłkarz "Rossonerich".
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek już po raz siódmy strzelił bramkę, odkąd jest zawodnikiem AC Milan. Bardzo szybka aklimatyzacja w drużynie sprawia, że polski napastnik zachwyca wszystkich ekspertów i znawców futbolu. Swoje gratulacje postanowił złożyć także Pierre-Emerick Aubameyang, który pod zdjęciem Piątka z cieszynką po golu w meczu z Empoli, napisał "che machina". Nawiązał tym samym do wyczynu Polaka, który w sześciu meczach w barwach "Rossonerich" zdobył siedem bramek.

Pierre Emerick Aubameyang komentuje zdjęcie PiątkaPierre Emerick Aubameyang komentuje zdjęcie Piątka instagram.com/pjona_9 - screen

Krzysztof Piątek zadecyduje o przyszłości trenera Milanu

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że przyszłość trenera Gennaro Gattuso jest zagrożona. Milan nie grał na tyle dobrze, by włoski szkoleniowiec mógł marzyć o przedłużeniu kontraktu. Jego umowa z mediolańskim klubem jest ważna do końca czerwca 2021. Tymczasem dzięki ostatnim transferom zespół zaczął grać dużo lepiej. Milan pozyskał zimą Krzysztofa Piątka oraz Lucasa Paquetę, którzy wyraźnie podnieśli poziom drużyny.

Więcej o: