Krzysztof Piątek najszybszym zawodnikiem! Zadziwiająca prędkość

Krzysztof Piątek najszybszym piłkarzem Milanu w meczu z Cagliari. Polski napastnik wyprzedził w tym zestawieniu Hiszpana Suso i Turka Hakana Çalhanoglu.
Zobacz wideo

Początek pobytu Krzysztofa Piątka w Milanie jest bardzo udany. Polski napastnik w czterech pierwszych meczach dla Rossonerich strzelił cztery gole. Dzięki temu jest na ustach wszystkich we Włoszech, a tamtejsi dziennikarze analizują jego występy pod każdym względem. Tym razem serwis milannews.it poinformował, że Piątek był najszybszym piłkarzem drużyny z Mediolanu podczas ostatniego spotkania ligowego z Cagliari (3:0). Maksymalna prędkość zmierzona Polakowi wynosiła 33,81 km/h. Drugie miejsce w tej klasyfikacji zajął hiszpański zawodnik Suso (31,79 km/h), a trzecie turecki pomocnik Hakan Çalhanoglu z 31,32 km/h. 

Krzysztof Piątek znów trafi?

Spotkanie z Cagliari było dla Piątka udane również z tego względu, iż strzelił gola na 3:0 dla gospodarzy. Kolejna okazja dla reprezentanta Polski na powiększenie zdobyczy bramkowej już w w sobotę. Jego Milan o 20:30 zmierzy się tego dnia z Atalantą Bergamo. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle ciekawie, bo Atalanta jest piąta w lidze i traci tylko punkt do czwartego Milanu. W dodatku zespół z Bergamo strzelił jak dotychczas najwięcej bramek ze wszystkich drużyn Serie A.

Więcej o: