Serie A. Wojciech Szczęsny zadowolony z transferu Aarona Ramseya do Juventusu. Pokazał wspólne zdjęcie

Serie A. W poniedziałek wieczorem Juventus oficjalnie potwierdził pozyskanie Aarona Ramseya z Arsenalu. Wojciech Szczęsny skomentował transfer Walijczyka na swoim Instagramie.
Zobacz wideo

Aaron Ramsey w Juventusie. Do Turynu trafi latem 2019 roku

Aaron Ramsey dołączy do Juventusu latem 2019 roku. Wtedy właśnie zawodnikowi kończy się kontrakt z Arsenalem, a więc „Stara Dama” pozyska pomocnika za darmo. Ramsey rozegrał w barwach londyńskiego klubu ponad 250 ligowych meczów, w których strzelił 38 bramek. Kibice „Kanonierów” zapamiętają zwłaszcza sezon 2013/2014, kiedy to Ramsey we wszystkich rozgrywkach pokonywał bramkarzy rywali 16 razy.

Wychowanek Cardiff City przez długi czas grał w Arsenalu wraz z Wojciechem Szczęsnym. Latem ponownie spotkają się w jednym klubie. Bramkarz reprezentacji Polski trafił na Półwysep Apeniński w 2015 roku. Został wtedy wypożyczony do AS Romy.

Wojciech Szczęsny cieszy się z transferu Ramseya. Z Walijczykiem grał już w Arsenalu

Szczęsny umieścił na Instagramie zdjęcie z Ramseyem, jeszcze z czasów gry w Anglii. Bramkarz tak skomentował najnowszy transfer Juventusu: „Nie mogę się doczekać, kiedy Aaron Ramsey dołączy do kadry Juventusu. Świetny gość i topowy piłkarz”.

 
Więcej o: