Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek i Paqueta ocenieni przez kolegę z Milanu. "Zbyt często są porównywani do zwycięzców Złotej Piłki"

Krzysztof Piątek i Lucas Paqueta są świetnymi zawodnikami, potrafią dużo dać drużynie, ale są zbyt często porównywani do zwycięzców Złotej Piłki. Tak Suso ocenił postawę Polaka i Brazylijczyka w barwach Milanu.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek i Lucas Paqueta dołączyli do Milanu w zimowym oknie transferowym i z miejsca stali się jednymi z najważniejszych piłkarzy mediolańskiego klubu. Polski napastnik strzelił trzy gole w trzech meczach. Brazylijczyk miał jedną asystę. - Podchodźmy do tego spokojnie. Są świetnymi zawodnikami, potrafią dużo dać drużynie, ale zbyt często są porównywani do zwycięzców Złotej Piłki. Widziałem już wielu innych, którzy w pierwszych miesiącach radzili sobie bardzo dobrze, a potem już nie - powiedział Suso cytowany przez"La Gazetta Dello Sport".

Hiszpański piłkarz przestrzega przed nadmiernym wychwalaniem piłkarzy po kilku dobrych meczach. - Kalinić na początku wszystkich uszczęśliwiał, a potem miał trudności i był krytykowany. To nie jest dobre dla zawodników. Jeśli zdarzą im się dwa słabsze mecze, to natychmiast pojawią się głosy krytyczne - dodał Suso.

AC Milan zajmuje piąte miejsce w tabeli Serie A. Zespół Gennaro Gattuso walczy o awans do Ligi Mistrzów. Do czwartego Lazio traci dwa punkty. W najbliższej kolejce zagra u siebie z Cagliari.