Krzysztof Piątek zadziwia. Kamery nagrały jego cudowne zagranie, kibice zachwyceni [WIDEO]

Krzysztof Piątek potrzebował zaledwie jednej klarownej sytuacji do tego, by strzelić trzeciego gola w trzecim występie w barwach Milanu. W meczu ligowym z Romą (1:1) Polak popisał się jednak nie tylko skutecznością, ale także nienaganną techniką, którą zachwycają się kibice.

Była 26. minuta spotkania, w którym Milan zremisował na wyjeździe z Romą. Lucas Paqueta zagrał w pole karne z lewej strony boiska, a przed bramką Robina Olsena najlepiej zachował się Krzysztof Piątek. Polak wyprzedził jednego z obrońców rywali i sprytnym strzałem umieścił piłkę w bramce. Był to trzeci gol byłego napastnika Genoi w trzecim meczu w barwach Milanu.

23-latek w spotkaniu z Romą kibiców zachwycił jednak nie tylko skutecznością, ale także znakomitą techniką. W drugiej połowie spotkania Piątek otrzymał długie podanie od jednego z obrońców gości i przyjął ją w idealny sposób, popisując się dużymi umiejętnościami technicznymi.

"Cudowne", "niesamowite", "magiczne" - to tylko niektóre komentarze fanów, którzy byli pod ogromnym wrażeniem umiejętności reprezentanta Polski. Jak napisał jeden z kibiców, "pokazało, że miejsce w którym znalazł się Piątek nie jest przypadkowe".

Kibice pod wrażeniem zagrania Krzysztofa PiątkaKibice pod wrażeniem zagrania Krzysztofa Piątka Twitter