Serie A. Mariusz Stępiński z szóstą bramką w sezonie [WIDEO]

Mariusz Stępiński z kolejną bramką dla Chievo Werona. Jego zespół zremisował 2:2 z Empoli, a Polak strzelił szóstego gola w tym sezonie.

Chievo prowadziło z Empoli już 2:0 na wyjeździe. Prowadzenie dał gościom w 31. minucie Emanuele Giaccherini. W 45. minucie dwubramkową przewagę dał drużynie Chievo Mariusz Stępiński, strzelając swojego szóstego gola w tym sezonie. Polak znalazł się w odpowiednim miejscu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i trafił po zamieszaniu w polu karnym gospodarzy.

Empoli tuż przed przerwą zdobyło kontaktową bramkę, a jej autorem był Francesco Caputo. Włoch siedem minut po wznowieniu gry trafił drugi raz, czym wyrównał wynik meczu na 2:2. Do końca spotkania żadna z drużyn nie potrafiła udowodnić swojej wyższości i w spotkaniu Empoli - Chievo padł remis.

W ekipie gospodarzy wystąpił również Paweł Jaroszyński, który grał do 83. minuty. Po tym meczu Empoli jest 17. w tabeli, a Chievo znajduje się na ostatnim 20 miejscu.