Kibice Milanu oszaleli. Mają już przyśpiewkę dla Krzysztofa Piątka [WIDEO]

Kibice AC Milan są zachwyceni występem Krzysztofa Piątka. W internecie pojawiło się nagranie ze stadionu, na którym usłyszeć można przyśpiewkę na cześć polskiego piłkarza.
Zobacz wideo

Kibice Milanu szybko pokochali Krzysztofa Piątka. Najpierw - w 79. minucie, kiedy opuszczał boisko w spotkaniu z Napoli (2:0) - żegnali go owacjami na stojąco, a po meczu zaprezentowali przyśpiewkę, która nawiązuje do pseudonimu Piątka - "Il Pistolero". W internecie pojawiło się nagranie ze stadionu. Usłyszeć na nim można śpiewających na cześć Piątka kibiców. A także zobaczyć, że w trakcie śpiewania dodatkowo naśladują wystrzały z pistoletu, podobnie jak robi to Piątek po zdobytych bramkach.

Słynny włoski komentator wpadł w szał po golach Piątka

"Pio, Pio!, Pio, Pio!, Pio, Pio!, Pio, Pio! Pio, Pio!" - darł się znany włoski komentator Tiziano Crudeli po tym, jak Krzysztof Piątek strzelał pierwszego gola. Milan dzięki bramkom Polaka w ćwierćfinale Puchar Włoch pokonał Napoli 2:0. W półfinale zagra z Lazio lub Interem - Mecz tych drużyn odbędzie się w czwartek. Wcześniej, bo już w niedzielę, Milan w lidze zagra z Romą - początek spotkania o 20.30.

Więcej o:
Copyright © Agora SA