Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Krzysztof Piątek zacznie mecz Milan - Napoli na ławce

- Zgodnie z przewidywaniami. Krzysztof Piątek zacznie mecz na ławce rezerwowych - poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego". Polski napastnik będzie miał w sobotę okazję zadebiutować w barwach Milanu w spotkaniu z Napoli.
Zobacz wideo

W czwartek Krzysztof Piątek został zaprezentowany jako nowy zawodnik AC Milan. - Zawsze w siebie wierzyłem. Kiedy przychodziłem do Genoi, wiedziałem, że mi się uda. Teraz tak naprawdę nie zmienia się nic, bo zawsze jestem tą samą osobą - przyznał Piątek na konferencji prasowej.

W sobotę Polak będzie miał okazję zadebiutować w barwach nowego zespołu. Jego Milan o 20:30 zmierzy się na własnym stadionie z Napoli w hicie ligi włoskiej. Wiemy już, że Piątek rozpocznie ten mecz wśród rezerwowych. - Zgodnie z przewidywaniami. Krzysztof Piątek zacznie mecz na ławce rezerwowych - poinformował na Twitterze Tomasz Włodarczyk z "Przeglądu Sportowego", który jest w Mediolanie. 

Niewykluczone, że były napastnik Cracovii pojawi się na boisku w drugiej połowie. Zdaniem włoskich mediów, od początku w zespole gości mają zagrać Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński.