Krzysztof Piątek zaprezentowany w AC Milan. Polak zdradził sekret ręcznika

Krzysztof Piątek został zaprezentowany w siedzibie AC Milan. Polak został zaprezentowany z koszulką i odpowiedział na pytania dziennikarzy - Faktycznie byłem wielkim fanem AC Milan. Stare zdjęcie z ręcznikiem Milanu to nie "photoshop" - mówił Polak.
Zobacz wideo

O godzinie 13 rozpoczęła się konferencja prasowa z udziałem Krzysztofa Piątka, który został oficjalnie zaprezentowany w barwach AC Milan. - Urodziłem się gotowy do gry. Zrobię wszystko, by Milan grał w Lidze Mistrzów. Będę walczył na boisku, będę walczył wszędzie - mówił Piątek

- Zawsze w siebie wierzyłem. Kiedy przychodziłem do Genoi, wiedziałem, że mi się uda. Teraz tak naprawdę nie zmienia się nic, bo zawsze jestem tą samą osobą - przyznał Krzysztof Piątek na początku konferencji prasowej.

Młody Piątek z ręcznikiem Milanu to nie przypadek

Piątek odniósł się także do zdjęcia z ręcznikiem Milanu, które we wtorek obiegło włoskie media. Okazuje się, że ten faktycznie był fanem Rossonierich. - Faktycznie, byłem kibicem Milanu. To zaszczyt siedzieć tutaj z legendą klubu Maldinim - powiedział. Niemal od razu wtrącił się Leonardo, który zapytał "A co ze mną", następnie uściskał napastnika.

Napastnik przyznał również, że nie widział wielu meczów Milanu. - Oglądałem dwa mecze Milanu w tym sezonie, jeden z Sampdorią. Myślę, że drużyna prezentuje bardzo wysoki poziom i wolę walki. Mam nadzieję, że wygramy wspólnie wiele meczów - dodał Polak. 

Leonardo odniósł się także do numeru Polaka, który wybrał "19". - Wbrew temu co mówicie, nie chodziło o przesądy. Nie patrzymy w przeszłość. Po prostu zdecydowaliśmy się na ten numer, Krzysiek to zaakceptował. "19" też ma w sobie 9-tkę. 

Więcej o: