Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Krzysztof Piątek na okładkach największych gazet we Włoszech. "Transfer idealny"

Krzysztof Piątek trafił na okładki największych gazet sportowych we Włoszech. Polak jest o krok od transferu do AC Milan. - Transfer idealny - woła "La Gazzetta dello Sport". "TuttoSport" dodaje, że transfer ma zostać dopięty w ciągu 48 godzin.
Zobacz wideo

Krzysztof Piątek jest o krok od transferu do AC Milan. Polak ma zastąpić w mediolańskim klubie Gonzalo Higuaina, który ma dołączyć do Chelsea. Alfredo Pedulla, dziennikarza "Corriere dello Sport", ujawnił, że polski napastnik mógłby liczyć w Mediolanie na zarobki w wysokości dwóch milionów euro rocznie. To czterokrotna podwyżka w porównaniu z jego zarobkami w Genoi. - Transfer idealny. Przenosiny Piątka do Milanu wydają się nieuniknione. Obie strony usiądą w piątek do rozmów - ujawnia "La Gazzetta dello Sport". Krzysztof Piątek znalazł się na okładce piątkowego wydania najpopularniejszej włoskiej gazety sportowej.

Piątek trafił też na okładkę "Corriere dello Sport". Dziennik zaznacza, że kluczową postacią w układance transferowej z udziałem Krzysztofa Piątka jest Gonzalo Higuain. Argentyńczyk ma przerwać wypożyczenie z Juventusu do Milanu, by wzmocnić Chelsea. Jeśli z jakiegoś powodu ten transfer nie dojdzie do skutku, to Piątek również nie zmieni klubu, ale w tej chwili wydaje się to mało prawdopodobne. To uruchomi transferowe domino, bo Alvaro Morata może odejść z Chelsea do Atletico Madryt, a wtedy ekipę Diego Simeone będzie musiał opuścić Nikola Kalinić.

Dziennikarze "TuttoSport" dodają, że transfer Krzysztofa Piątka do AC Milan ma zostać dopięty w ciągu 48 godzin.