Napoli zamieściło wpis po polsku. "Sie ma! Gramy o końca świata i jeden dzień dłużej"

Napoli wspiera 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Włoski klubu przekazał na licytację koszulki Piotra Zielińskiego, Arkadiusza Milika i Marka Hamsika.
Zobacz wideo

Trwa 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W akcję włączyła się m.in. drużyna Napoli, w której występują dwaj reprezentanci Polski: Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. Włoski klub poinformował o swoim udziale na Twitterze. - "Sie ma" #WOSP2019! Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej. Ponieważ pomaganie jest dziecinnie proste - napisano na oficjalnym koncie Napoli. Wpis został także opatrzony zdjęciami trzech piłkarzy, których koszulki zostały przekazane na licytację w ramach WOŚP-u.: Hamsika, Zielińskiego i Milika. Obecnie cena wynosi nieco ponad 2 tysiące złotych, ale w ciągu najbliższych godzin powinna wzrosnąć.

Zawodnicy Napoli to niejedyni sportowcy, którzy grają w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Do akcji Jerzego Owsiaka dołączyli także m.in. Wojciech Szczęsny, Robert Lewandowski, Jakub Rzeźniczak oraz katarski kierowca rajdowy Nasir al-Atijja.

Więcej o: