Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Napoli podejmie decyzję ws. przyszłości Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego

Występy Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego w trwającym sezonie będą bardzo dokładnie analizowane przez Napoli - informuje "Tuttosport".
Zobacz wideo

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński w tym sezonie mają swoje wzloty i upadki. Milik słabo rozpoczął ten sezon, ale w ostatnim czasie spisuje się coraz lepiej. Napoli odrzuciło dwie oferty Olympique Marsylii za polskiego napastnika, pokazując mu w ten sposób, że wierzy w jego umiejętności. Za to Zieliński na początku sezonu grał bardzo dobrze, ale z czasem stracił miejsce w składzie na rzecz Fabiana Ruiza. W dodatku rozmowy o przedłużeniu kontraktu utknęły w martwym punkcie przez brak porozumienia w sprawie wysokości klauzuli odejścia. Polak co jakiś czas przyciąga zainteresowanie wielkich klubów, teraz obserwuje go PSG.

Milik i Zieliński obserwowani

Nie wszyscy w Napoli są przekonani co do tego, czy warto zatrzymywać Milika i Zielińskiego za wszelką cenę, zwłaszcza w przypadku atrakcyjnych ofert. - Ich występy będą bacznie monitorowane. Pod koniec sezonu zostanie podjęta ostateczna decyzja - pisze "Tuttosport". Milik w tym sezonie strzelił osiem goli i zaliczył jedną asystę w 18 meczach. Za to Zieliński w 23 meczach zdobył trzy bramki i nie zaliczył jeszcze ani jednej asysty.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%