Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Napoli dostało dwie oferty za Arkadiusza Milika. Decyzja podjęta

Napoli otrzymało dwie oferty za Arkadiusza Milika, ale zdecydowało o ich odrzuceniu - poinformował włoski dziennikarz Emanuele Cammaroto.
Zobacz wideo

Arkadiusz Milik zwrócił na siebie uwagę Olympique Marsylii. Francuzi złożyli obie oferty w połowie grudnia, ale Napoli odrzuciło je. Jak twierdzi Cammaroto, w ten sposób władze klubu chciały dać czas Milikowi i pokazać, że w niego wierzą. Jednocześnie ewentualny powrót Edinsona Cavaniego do Napoli na razie nie jest możliwy, sprawa utknęła w martwym punkcie.

Milik zwrócił na siebie uwagę

Trener Marsylii Rudi Garcia od dawna jest fanem Milika i tej zimy chciał po raz kolejny powalczyć o sprowadzenie Polaka, choćby na wypożyczenie. Napoli zdecydowało jednak o zatrzymaniu swojego najlepszego strzelca w lidze. Dzięki czterem trafieniom w ostatnim czasie Milik ma już osiem goli i jest w czołówce strzelców włoskiej Serie A. Dla porównania grający więcej Lorenzo Insigne i Dries Mertens mają po siedem trafień. Jak pisze "La Gazzetta dello Sport", Napoli gra lepiej i płynniej bez Milika, ale to on potrafi rozstrzygać spotkania w decydujących momentach.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: