Gigant zgłosił się po Piotra Zielińskiego. Ma zastąpić odchodzącą gwiazdę

Piotr Zieliński miałby zastąpić Adriena Rabiota w Paris Saint-Germain - donosi włoski dziennik "Tuttosport". Paryżanie obserwują też innego gracza Napoli - Brazylijczyka Allana.
Zobacz wideo

Jak informuje włoski "Tuttosport", w przypadku odejścia z Paryża Adriena Rabiota, mistrzowie Francji będą zmuszeni sprowadzić nowego środkowego pomocnika. W tym celu obserwują podobno dwóch zawodników Napoli: Piotra Zielińskiego i Allana.

Piotr Zieliński zastąpi Rabiota w PSG?

Rabiot może odejść z PSG już w zimowym oknie transferowym. Wówczas albo zimą, albo najpóźniej latem przyszłego roku paryżanie będą chcieli wzmocnić środek pola. Niewykluczone, że sprowadzą do stolicy Francji Zielińskiego. Polak oraz Brazylijczyk mieli zwrócić uwagę działaczy paryskiego klubu podczas niedawnych spotkań Ligi Mistrzów. Napoli i PSG rywalizowały bowiem ze sobą w fazie grupowej rozgrywek. W obu meczach padł remis (2:2 i 1:1). 

Napoli nie odda Zielińskiego i Allana?

"Tuttosport" jest jednak zdania, że neapolitańczycy nie zamierzają sprzedawać żadnego z dwójki pomocnik, zwłaszcza w styczniu. Zieliński w tym sezonie wystąpił w 23 spotkaniach Napoli, w których zdobył trzy bramki. Jego umowa z włoskim klubem obowiązuje do czerwca 2021 roku.

Więcej o: