Arkadiusz Milik zyskał na wartości dzięki ostatnim występom

Arkadiusz Milik zyskał 5 milionów euro na wartości, a Wojciech Szczęsny aż 10 mln - wynika z najnowszych wycen opublikowanych przez portal Transfermarkt.
Zobacz wideo

Zmianom uległy wyceny piłkarzy we włoskiej Serie A. Najdroższym Polakiem jest Piotr Zieliński. Piłkarz Napoli jest wyceniany aż na 40 milionów euro, a jego cena nie uległa zmianie w ostatnim czasie.

Arkadiusz Milik doceniony

Na drugim miejscu znajduje się Wojciech Szczęsny, którego umiejętności wyceniono na 30 mln - o 10 więcej w porównaniu z ostatnim notowaniem. Trzeci jest Arkadiusz Milik, którego wartość wzrosła o pięć milionów do 25 mln euro. Polak w ostatnim czasie strzelił kilka goli, zapewniając m.in. zwycięstwa w końcówkach spotkań z Atalantą czy Cagliari.

Na dalszych pozycjach wśród Polaków znajdują się Karol Linetty i Krzysztof Piątek (po 15 mln, bez zmian), Bartosz Bereszyński (11 mln, o milion mniej), Łukasz Skorupski (7 mln), Dawid Kownacki (6,5 mln, pół miliona straty), Łukasz Teodorczyk (4 mln, o milion mniej), Mariusz Stępiński (4 mln), Arkadiusz Reca (3,8 mln, o 200 tysięcy mniej), Bartłomiej Drągowski (1,5 mln, o pół miliona mniej), Thiago Cionek (0,8 mln), Bartosz Salamon (0,8 mln, o 200 tysięcy mniej) oraz Michał Marcjanik i Paweł Jaroszyński (0,4 mln, 100 tysięcy mniej). Najwyżej wycenianym piłkarzem jest Paulo Dybala - 110 mln euro. Na 100 mln wycenia się Cristiano Ronaldo oraz Mauro Icardiego.

Ikona Sportu 2018 czytelników Sport.pl to:
Adam Bielecki i Denis Urubko
9%
Bartosz Kurek
25%
Michał Kubiak
5%
Vital Heynen
3%
Kamil Stoch
17%
Stefan Horngacher
3%
Robert Lewandowski
4%
Robert Kubica
13%
Andrzej Bargiel
3%
Justyna Święty-Ersetic
5%
Michał Haratyk
0%
Adam Kszczot
2%
Wojciech Nowicki
0%
Anita Włodarczyk
3%
A. Kobus-Zawojska, M. Springwald, M. Wieliczko i K. Zillmann
0%
Reprezentacja Polski w amp futbolu
8%
Więcej o: