Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mariusz Stępiński strzelił kolejnego gola w Serie A!

1 : 1
Informacje
Serie A 2018/19 - 15. kolejka
Niedziela 09.12.2018 godzina 15:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Parma
0
1
1
Chievo
0
1
1
Składy i szczegóły
Parma
Bramki: Alves (53.) Kartki: Rigoni, Barilla, Gagliolo, Biabiany - żółta Skład: Sepe - Iacoponi, Alves (73. Gazzola), Bastoni, Gagliolo - Rigoni, Scozzarella, Barilla - Biabiany (58. Siligardi), Inglese, Di Gaudio (67. Sprocati)
Chievo
Bramki: Stępiński (46.) Kartki: Depaoli, Hetemaj, Tanasijević - żółta; Depaoli - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Sorrentino - Depaoli, Bani, Barba, Cacciatore - Obi, Radovanović, Hetemaj (71. Giaccherini) - Birsa (75. Cesar) - Pellissier (69. Meggiorini), Stępiński
Mariusz Stępiński strzelił swojego czwartego gola w Serie A w tym sezonie. To już czwarty gol strzelony przez polskiego piłkarza w tym sezonie.

Polscy piłkarze nie przestają zaskakiwać w ten weekend. W sobotę bramki strzelali Lewandowski, Milik, Zieliński oraz Grosicki, a w niedzielę swoje trafienia dołożyli Damian Kądzior i Mariusz Stępiński. 

Czwarty gol Stępińskiego

Dla napastnika Chievo było to już czwarte trafienie w tym sezonie Serie A. Polak znakomicie znalazł się w polu karnym Parmy i tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę wpakował piłkę do pustej bramki. 

Niestety, Chievo nie cieszyło się długo z prowadzenia, bo zaledwie siedem minut później drużyna Polaka straciła gola na 1:1. Chievo jeszcze w tym sezonie Serie A jeszcze nie wygrało meczu, a do sezonu przystąpiło z trzema ujemnymi punktami.