Mariusz Stępiński strzelił kolejnego gola w Serie A!

Mariusz Stępiński strzelił swojego czwartego gola w Serie A w tym sezonie. To już czwarty gol strzelony przez polskiego piłkarza w tym sezonie.

Polscy piłkarze nie przestają zaskakiwać w ten weekend. W sobotę bramki strzelali Lewandowski, Milik, Zieliński oraz Grosicki, a w niedzielę swoje trafienia dołożyli Damian Kądzior i Mariusz Stępiński.

Czwarty gol Stępińskiego

Dla napastnika Chievo było to już czwarte trafienie w tym sezonie Serie A. Polak znakomicie znalazł się w polu karnym Parmy i tuż po gwizdku rozpoczynającym drugą połowę wpakował piłkę do pustej bramki.

Niestety, Chievo nie cieszyło się długo z prowadzenia, bo zaledwie siedem minut później drużyna Polaka straciła gola na 1:1. Chievo jeszcze w tym sezonie Serie A jeszcze nie wygrało meczu, a do sezonu przystąpiło z trzema ujemnymi punktami.