Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Cristiano Ronaldo z czerwoną szminką na policzku. Piłkarze wspierają akcję zwalczania przemocy wobec kobiet

Wszyscy zawodnicy włoskiej Serie A grają z czerwonymi szminkami na policzku. To gest wsparcia akcji zwalczania przemocy wobec kobiet.

W trakcie 13. kolejki włoskiej Serie A wszyscy piłkarze wychodzą na boisko z czerwonymi szminkami na policzkach. Zawodnikom przy wyjściu na murawę towarzyszą też panie w koszulkach promujących dzień zwalczania przemocy wobec kobiet. 

- Przemoc jest problemem kulturowym. Aby rozwiązać ten problem, nasi synowie muszą być nauczeni odpowiednich wartości i muszą okazywać kobietom szacunek. Akademie sportowe mogą ich kształtować, ale podstawą jest to, czego nauczą się od swoich rodzin – powiedział Francesco Toldo, były bramkarz reprezentacji Włoch, który przyłączył się do akcji.

Jedną z pierwszych drużyn, która w oryginalny sposób przyłączyła się do akcji, był Juventus. Turyńczycy pokonali u siebie 2:0 SPAL, a w jego składzie znalazł się Cristiano Ronaldo, który oskarżany jest o gwałt na Kathryn Mayordze. Przed meczem kamery długo pokazywały Portugalczyka, który również na policzku miał czerwoną kreskę malowaną szminką.

Więcej o:
Komentarze (40)
Serie A. Cristiano Ronaldo z czerwoną szminką na policzku. Piłkarze wspierają akcję zwalczania przemocy wobec kobiet
Zaloguj się
 • wooki74

  Oceniono 8 razy 6

  To ten, co walczy w sądzie z oskarżeniem o gwałt?...łoł....

 • ikebroflovski

  Oceniono 7 razy 5

  ja p**dolę, nie wierzę! nie no z taka hipokryzją się jeszcze nie spotkałem. Rozumiem Krysia, że ta szminka to szminka twoich licznych ofiar???

 • wooki74

  Oceniono 4 razy 4

  Księża oskarżeni o pedofilię będą chodzić z przypiętym na piersi małym misiem w ramach protestu wobec wykorzystywania seksualnego dzieci

 • ps11111ps

  Oceniono 3 razy 3

  Nie wiem czemu sie dziwicie. Christiano naprawde z calego serca chce zeby kobiety oddawaly mu sie po dobroci bez koniecznosci stosowania przemocy. On naprawde nie chce ich bic! Kobiety! Nie zmuszajcie Christiana do robienia rzeczy ktorymi sie brzydzi!

 • morenowa38

  Oceniono 3 razy 3

  czy to aby nie Krystyna czeka na amerykański proces w sprawie o gwałt???

 • ebom

  Oceniono 7 razy 3

  I co, w ramach akcji tymczasowo zrobi sobie przerwę od wymuszania stosunków? Ależ miły gest... :/

 • plkibic

  Oceniono 7 razy 3

  Hahahaha gwalciciel zwalcza przemoc wobec kobiec lmao. Swiat upadl na glowe i nie moze sie podniesc

 • c47

  Oceniono 5 razy 3

  Jemu to się akurat ręka z ust ześlizgnęła.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX