Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Niezręczna wpadka piłkarza Milanu. Zdjęcie z Cristiano Ronaldo, a w tle całkowicie goła legenda Juventusu

Młody piłkarz Milanu zaliczył niezręczną wpadkę w mediach społecznościowych. 18-latek zrobił sobie zdjęcie z Cristiano Ronaldo i opublikował je na Instagramie. Nie zauważył jednak, że w tle stoi absolutnie nagi Giorgio Chiellini.

Milan przegrał z Juventusem 0:2 w niedzielnym meczu Serie A. Po spotkaniu Bellanova udał się do szatni Juventusu, gdzie poprosił portugalskiego gwiazdora o wspólne zdjęcie.

Cristiano Ronaldo był tuż po prysznicu, brakowało mu nawet koszulki, ale postanowił zapozować do wspólnej fotografii. Ucieszony 18-latek wrzucił zdjęcie na Instagrama, ale nie dostrzegł jednego małego szczegółu.

BellanovaBellanova Twitter.com

Kibice jednak od razu zwrócili uwagę na to, że w tle stoi kompletnie nagi Giorgio Chiellini, który dopiero wyszedł spod prysznica. Bellanova od razu usunął zdjęcie, ale to szybko rozeszło się po Internecie.

Nie wiadomo jak na całą sytuację zareagował Chiellini, który jest nie tylko świetnym piłkarzem, ale także m.in magistrem administracji w biznesie.  Stoper na pewno nie był z tego zadowolony. 

Polska - Czechy. Mateusz Klich: Tak dobry jeszcze nie byłem. Marcelo Bielsa wyciska ze mnie maksa [ROZMOWA]

 Thiago Cionek: Na mundialu wszystko się rozsypało. 

Portugalia kluczowa. Lewandowski krok od najgorszej serii w meczach o punkty