Krzysztof Piątek usiadł na ławce. Trener Genoi wytłumaczył swoją decyzję

Krzysztof Piątek po raz pierwszym w tym sezonie usiadł na ławce rezerwowych. - Musiał odpocząć - powiedział trener Genoi Ivan Jurić po meczu z Interem Mediolan (0:5).

Krzysztof Piątek zaciął się po znakomitym starcie sezonu i dziewięciu golach w siedmiu meczach. Jednak nie zdobył żadnej bramki w trzech ostatnich meczach i z Interem usiadł na ławce.

Dyrektor Genoi na temat sprzedaży Krzysztofa Piątka: Blokujemy wszystkie telefony

- Piątek grał zawsze, zarówno w Genoi, jak i w reprezentacji - powiedział Jurić . - Nie chcieliśmy, by znowu grał 90 minut. Przy tak częstej grze wzrasta ryzyko kontuzji. Nie miałem wyboru - wytłumaczył trener.

Polak wszedł na boisko tuż po przerwie, zastępując Gorana Pandeva. Genoa znalazła się w kryzysie. Jurić niedawno przejął zespół i pod jego wodzą klub przegrał z Interem oraz Milanem i zremisował z Juventusem oraz Udinese.

Krzysztof Piątek obserwowany przez Barcelonę. To, co zobaczyli z Interem, nie mogło im się spodobać