Krzysztof Piątek obserwowany przez Barcelonę. To, co zobaczyli z Interem, nie mogło im się spodobać

Krzysztof Piątek był obserwowany przez skautów Barcelony w meczu Inter Mediolan - Genoa (5:0) - informuje kataloński "Sport". Wysłannicy "Dumy Katalonii" wykorzystali tę okazję, gdyż we wtorek grają z Interem w Lidze Mistrzów.

Krzysztof Piątek był rewelacją początku sezonu. W siedmiu meczach strzelił dziewięć goli, ale polski snajper zaciął się - nie strzelił właśnie gola w czwartym meczu z rzędu.

Real Madryt chce zaproponować 95 mln euro wymarzonemu trenerowi

W starciu z Interem Mediolan usiadł na ławce rezerwowych, wszedł dopiero w 50. minucie za Gorana Pandeva. Genoa gładko przegrała 0:5 - gole strzelali Roberto Gagliardini (14. i 49. minuta), Matteo Politano (16.), Joao Mario (90+1.) i Radja Nainggolan (90+4.).

Polak przez 40 minut zdołał oddać zaledwie jeden celny strzał. Takim występem Piątek z pewnością nie przekonał wysłanników Barcelony. Cała Genoa oddała łącznie siedem uderzeń, z czego dwa celne.

Dyrektor Genoi na temat sprzedaży Krzysztofa Piątka: Blokujemy wszystkie telefony

Barcelona szuka następcy Luisa Suareza, który ma już 31 lat. Klub ma na swojej liście również takich piłkarzy jak Nicolas Pepe (Lille), Kasper Dolberg (Ajax) czy Timo Werner (RB Lipsk).