Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Inter - Genoa. Dyrektor Genoi na temat sprzedaży Krzysztofa Piątka: Blokujemy wszystkie telefony

Krzysztof Piątek zimą najprawdopodobniej nie opuści Genoi, mimo dużego zainteresowania ze strony topowych europejskich klubów. - Blokujemy wszystkie telefony od zainteresowanych - przyznaje dyrektor genueńskiego klubu, Giorgio Perinetti.

Piątek ma za sobą fantastyczny początek sezonu we Włoszech. W pierwszych ośmiu kolejkach ligowych strzelił bowiem dziewięć goli, do których dołożył cztery bramki zdobyte w krajowym pucharze. Wysoka forma i skuteczność byłego napastnika Cracovii przyciągnęły zainteresowanych z topowych europejskich lig. Dyrektor Genoi zdradził jednak, że na razie swojego zawodnika sprzedawać nie zamierza.

>> Doping u wielokrotnego zwycięzcy Ligi Mistrzów? Der Spiegel zapowiada kolejne rewelacje

Perinetti skomentował również fakt, że Piątek w ostatnich trzech meczach Serie A bramkarza rywali nie pokonał. - Przecież nadal jest najlepszym strzelcem w lidze. Icardi nie zdobył bramki w pięciu pierwszych spotkaniach (w trzech ostatnich zdobył ich już pięć - red.). Napastnicy tak mają, są lepsze i gorsze momenty.

>> Zamieszanie po derbach Stambułu. Piłkarz uciekał z boiska przed rywalami [WIDEO]

W sobotę zarówno Piątek, jak i Icardi będą mieli okazję do zaprezentowania swoich umiejętności. W meczu 11. kolejki Serie A Genoa zagra bowiem z Interem.