Krzysztof Piątek krytykowany przez włoskich dziennikarzy. "Hologram"

Krzysztof Piątek nie strzelił gola w meczu z Milanem na San Siro, a włoscy dziennikarze nie oszczędzili Polaka. - Na boisku był hologram, Piątek został w szatni - napisał portal calciodangolo.com. Milan wygrał z Genoą 2:1.

Gola nie strzelił, ale nie zawiódł. Oddał groźny strzał z woleja, a jego pressing wymusił błąd defensywy Milanu, po którym Genoa strzeliła jedynego gola. Tak w skrócie można opisać grę Krzysztofa Piątka w meczu z Milanem. Innego zdania są włoscy dziennikarze, którzy skrytykowali Polaka po środowym meczu w Mediolanie.

Skrót meczu Milan - Genoa

- Powinien zrobić znacznie więcej - zauważył dziennik "Il Messaggero".

- Na boisku był hologram, Piątek został w szatni. Nie brał udziału w grze, był spóźniony, zagubiony. Trzeci mecz bez gola - podsumował portal calciodangolo.com.

Boniek ma propozycje od poważnych klubów

Polak dostał za mecz na San Siro notę 4,5 (w skali 1-10) - jedną z najgorszych w drużynie.

- Oddał zaledwie dwa strzały w pierwszej połowie. I to by było na tyle. Nie zaistniał przy dobrej grze Milanu w obronie - zaznaczył włoski Eurosport.

Real chce byłego piłkarza Barcelony

Telewizja Fox Sports zauważyła, że napastnik reprezentacji Polski złapał wyraźną zadyszkę. - San Siro to stadion, który może wywołać strach. Polak nie zrobił nic w ofensywie. Najlepszy strzelec Serie A złapał zadyszkę - podsumowali dziennikarze.

Więcej o: