Krzysztof Pi徠ek krytykowany przez w這skich dziennikarzy. "Hologram"

Krzysztof Pi徠ek nie strzeli gola w meczu z Milanem na San Siro, a w這scy dziennikarze nie oszcz璠zili Polaka. - Na boisku by hologram, Pi徠ek zosta w szatni - napisa portal calciodangolo.com. Milan wygra z Geno 2:1.

Gola nie strzelił, ale nie zawiódł. Oddał groźny strzał z woleja, a jego pressing wymusił błąd defensywy Milanu, po którym Genoa strzeliła jedynego gola. Tak w skrócie można opisać grę Krzysztofa Piątka w meczu z Milanem. Innego zdania są włoscy dziennikarze, którzy skrytykowali Polaka po środowym meczu w Mediolanie.

Skrót meczu Milan - Genoa

- Powinien zrobić znacznie więcej - zauważył dziennik "Il Messaggero".

- Na boisku był hologram, Pi徠ek został w szatni. Nie brał udziału w grze, był spóźniony, zagubiony. Trzeci mecz bez gola - podsumował portal calciodangolo.com.

Boniek ma propozycje od poważnych klubów

Polak dostał za mecz na San Siro notę 4,5 (w skali 1-10) - jedną z najgorszych w drużynie.

- Oddał zaledwie dwa strzały w pierwszej połowie. I to by było na tyle. Nie zaistniał przy dobrej grze Milanu w obronie - zaznaczył włoski Eurosport.

Real chce byłego piłkarza Barcelony

Telewizja Fox Sports zauważyła, że napastnik reprezentacji Polski złapał wyraźną zadyszkę. - San Siro to stadion, który może wywołać strach. Polak nie zrobił nic w ofensywie. Najlepszy strzelec Serie A złapał zadyszkę - podsumowali dziennikarze.

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.