Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik zagrają w pierwszym składzie

Włoscy dziennikarze sugerują, że Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński wystąpią od pierwszej minuty niedzielnego starcia Napoli z Romą.

Carlo Ancelotti, w odróżnieniu od Maurizio Sarriego, nieustannie rotuje składem i właściwie trudno zgadnąć w jakim ustawieniu taktycznym i personalnym wystąpi Napoli. Ale choć Włoch ciągle rotuje piłkarzami, to wydaje się, że w środowym meczu Ligi Mistrzów z PSG (2:2) wystawił optymalny skład. Niestety zabrakło w nim Polaków, którzy pojawili się dopiero w drugiej połowie.

W niedzielę w ramach 10. kolejki Serie A Napoli zmierzy się z Romą. Według "La Gazzetta dello Sport" Milik i Zieliński mają wystąpić w pierwszym składzie. Trzeba jednak pamiętać, że nie zawsze sprawdzają się typy "LGdS". Włoski dziennik sugerował, że w sobotę w meczu Empoli - Juventus w bramce Starej Damy wystąpi Mattia Perin, ale Massimiliano Allegri, szkoleniowiec Juve, zdążył już potwierdzić, że znowu zagra Wojciech Szczęsny. Polak zagrał w 11 z 12 dotychczasowych meczów.

Liderem Serie A jest Juventus, który wygrał osiem z dziewięciu meczów i ma 25 punktów. Napoli jest drugie i ma stratę czterech punktów. Roma ma 14 "oczek" i jest siódma.