Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo odcięty od informacji ws. gwałtu

Cristiano Ronaldo poprosił swoich współpracowników o to, by nie informowali go o nowych szczegółach śledztwa ws. domniemanego gwałtu - informuje "Tuttosport". Portugalczyka broni również jego brat.

Kathryn Mayorga oskarżyła Cristiano Ronaldo o gwałt, do jakiego miało dojść podczas imprezy w Las Vegas w 2009 roku. Wtedy Ronaldo zapłacił Mayordze 375 tys. dolarów za milczenie, ale ta sprawa powróciła w ostatnich tygodniach.

Obecnie toczy się policyjne śledztwo. Decyzję o tym, czy sprawa trafi do sądu, podejmie prokurator po analizie zebranych dowodów.

Cristiano Ronaldo poprosił swoich prawników o to, by nie informowali go o nowych rewelacjach w tej sprawie. Chce wiedzieć jedynie kiedy będzie musiał zeznawać.

W ten sposób chce skupić się na najbliższych meczach. Już we wtorek jego Juventus zagra w Lidze Mistrzów z Manchesterem United.

Brat Cristiano Ronaldo: To bohater

Gwiazdy Juventusu broni jego brat. - Na Maderze mój brat jest bohaterem - powiedział Hugo Aveiro w wywiadzie dla "The Times". Zrobił wiele dla nas, dla naszej małej wyspy. Ma ogromny wpływ na to, co się tutaj dzieje. Każdego roku 500 tysięcy ludzi odwiedza muzeum CR7. Cristiano wraca tutaj co rok, bo nasza mama obchodzi urodziny 1. stycznia. Te oskarżenia to śmieci - powiedział Hugo Aveiro.

Krzysztof Piątek nie pobił rekordu. Gabriel Batistuta: Nie obchodzi mnie

Wojciech Szczęsny: Krzysztof Piątek ma przed sobą wielką przyszłość

Złoty But. Krzysztof Piątek i Kylian Mbappe na czele

Serie A. Imponujący rekord Cristiano Ronaldo

Krzysztof Piątek. Kolejna oferta Napoli za Polaka! Spotkanie prezesów