Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piątek do Napoli, Milik do Genoi? Sensacyjne doniesienia z Włoch

Coraz więcej pisze się o potencjalnym transferze Krzysztofa Piątka do Napoli. Pojawiły się także sensacyjne plotki, że w przeciwną stronę miałby powędrować... Arkadiusz Milik.

Trzynaście goli w ośmiu meczach - to bilans Krzysztofa Piątka w nowym klubie. Polak z miejsca stał się ulubieńcem kibiców, a także dziennikarzy, którzy nieustanie piszą o potencjalnym transferze napastnika. Najwięcej pisze się o możliwym jego odejściu do Napoli. 

- Piątek bardzo się rozwinął, stał się mężczyzną. Wie dokąd zmierza piłka i potrafi to wykorzystywać. Trzeba go kupić zanim jeszcze podniesie swoją wartość.
Napoli musi również pomyśleć o sprzedaży jednego z dwójki Milik/Mertens - stwierdził znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio

- Jeśli ktoś chce Piątka, to musi być poważny i zwracać się w tej sprawie do mnie. De Laurentiis [właściciel Napoli] mówi, że już o nim rozmawialiśmy? Ja nigdy nie zdradzam, kto akurat pyta o moich piłkarzy - odpowiedział na plotki Enrico Preziosi, prezes Genoi  I dodał: - On jest nieziemski, da nam dziesięciokrotne przebicie. 

Milik gra w tym sezonie nieźle, miał udział przy czterech bramkach ( trzy gole i asysta), ale nie wiadomo czy to wystarczy, aby pozostał w Neapolu na kolejny sezon.