Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Arkadiusz Milik będzie musiał odejść z Napoli? Znany włoski ekspert nie ma wątpliwości

Napoli myśli o kupieniu Krzysztofa Piątka. Znany włoski dziennikarz Gianluca Di Marzio stwierdził, że Carlo Ancelotti będzie wtedy musiał sprzedać Mertensa lub Milika.

Krzysztof Piątek obserwowany jest przez niemal każdy czołowy klub w Europie. Mało który jednak, tak jak Napoli, otwarcie przyznaje, że napastnik Genoi jest ich celem transferowym.

Znany włoski ekspert Gianluca Di Marzio pokusił się nawet o odważną tezę, że w razie transferu Piątka do Napoli, Ancelotti będzie zmuszony do sprzedaży jednego ze swoich zawodników.  

- Piątek bardzo się rozwinął, stał się mężczyzną. Wie dokąd zmierza piłka i potrafi to wykorzystywać. Trzeba go kupić zanim jeszcze podniesie swoją wartość.
Napoli musi również pomyśleć o sprzedaży jednego z dwójki Milik/Mertens.

Jeśli wicemistrzowie Włoch zdecydują się ruszyć po Piątka, będą musieli zapłacić za niego co najmniej 60 mln euro. Genoa, jak wynika z informacji "La Gazzetta dello Sport", nie zamierza przyjmować ofert poniżej wspomnianej kwoty.

W Napoli gra obecnie dwóch reprezentantów Polski - Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński, którzy do Neapolu trafili w 2016 roku.

Neymar w cieniu! Brazylijczyk może wrócić do Barcelony


Krzysztof Piątek zamieszany w transfery warte 100 mln euro. Część mocarstwowych planów

Franciszek Smuda wróci do Górnika Łęczna? "To realne, ale potrzebuję czasu"