Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Krzysztof Piątek uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z nowym klubem?!

Agent Krzysztofa Piątka uzgodnił warunki indywidualnego kontraktu z AS Romą - informuje stacja "Sportmediaset". Dziennikarze "Corriere dello Sport" potwierdzają, że Monchi (dyrektor sportowy Romy) kontaktował się z przedstawicielami polskiego napastnika.

Stacja "Sportmediaset" podała sensacyjną informację. Włoska telewizja poinformowała, że Krzysztof Piątek ustalił warunki indywidualnego kontraktu z AS Romą. Napastnik reprezentacji Polski miałby trafić do Rzymu na zasadzie transferu definitywnego, ale najpierw Roma musi ustalić z Genuą wysokość kwoty odstępnego.

Dziennikarze "Corriere dello Sport" potwierdzają, że Monchi (dyrektor sportowy Romy) kontaktował się nie tylko z przedstawicielami polskiego napastnika, ale też władzami Genui.

Działacze żądają za napastnika reprezentacji Polski 60 milionów euro.

- Kibice będą mogli cieszyć się Piątkiem aż do czerwca - przyznał niedawno Enrico Prezios, prezydent Genoi. Jego słowa mogą oznaczać, że Piątek niemal na pewno odejdzie po zakończeniu sezonu. - Jestem zdumiony jego spokojem, tym bardziej, że codziennie był w centrum zainteresowania mediów. Uderzyła mnie jego dojrzałość. Wydaje się żyć w bańce. Jest zdrowym chłopakiem i nie łatwo go rozproszyć. Ma cele i wydaje się je realizować - zaznaczył Prezios.

Krzysztof Piątek strzelił dziewięć goli w siedmiu meczach Serie A. Jest liderem klasyfikacji strzelców ligi włoskiej, a fenomenalnym początkiem sezonu zwrócił na siebie uwagę takich klubów jak: Barcelona, Napoli, Bayern Monachium, Borussia Dortmund i Juventusu.

***

Polska - Włochy. Robert Lewandowski krytykuje decyzję trenera. Jerzy Brzęczek: Niech piłkarze zajmą się graniem

Polska - Włochy. Polacy mogą mieć problem w el. Euro 2020

Polska - Włochy. Jerzy Brzęczek przyznał się do największego błędu