Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Borussia Dortmund w styczniu złoży wielką ofertę za Krzysztofa Piątka

Jak informuje CalcioMercato nazywając swój news ekskluzywnym, Krzysztof Piątek będzie przedmiotem ogromnej oferty ze strony Borussii Dortmund. Niemcy mają złożyć ją już w styczniowym okienku transferowym.

Krzysztof Piątek strzelił już dziewięć bramek w siedmiu spotkaniach Serie A. Polski piłkarz robi tym samym furorę w światowym futbolu i przyciąga uwagę wielu znakomitych klubów, które obserwowały jego grę w Zagłębiu Lubin i Cracovii, ale teraz dostały potwierdzenie, że piłkarz odnalazł się również w europejskim futbolu. 

CalcioMercato.com donosi, że włodarze Borussii Dortmund szykują bardzo dużą ofertę za Polaka. Niemcy nie chcą czekać do lata, gdy konkurencja może być znacznie większa. Włosi piszą, że klub chce uniknąć batalii z Bayernem Monachium, który również obserwuje Polaka, ale na razie nie jest zdecydowany na transfer.

Prezydent Genui, Enrico Preziosi, ostrzegł potencjalnych kontrahentów kilka dni temu, że jego gwiazda nie jest na sprzedaż w styczniu. Włosi jednak piszą, że gdyby pojawiła się oferta w wysokości około 30-35 milionów euro, to klub zdecyduje się na transfer. 

Włosi piszą również, że Polakiem zainteresowane są Wolfsburg i Schalke 04, ale raczej nie są to kierunki, które przekonają "młodego rewolwerowca". Oferta BVB ma opiewać na dokładnie 35 milionów euro.


Reprezentacja Polska - Portugalia. Bartłomiej Drągowski w reprezentacji Polski. 'Czas jest po jego stronie'

Osieroceni po Michale Pazdanie. Trwa walka o miejsce u boku Kamila Glika