Serie A. Krzysztof Piątek strzelił kolejne dwa gole [WIDEO]

Krzysztof Piątek strzelił kolejne dwa gole w Serie A. Polski napastnik w pierwszej połowie meczu z Frosinone (1:2) aż dwa razy pokonywał bramkarza.

Polski napastnik się nie zatrzymuje. Krzysztof Piątek w pierwszej połowie meczu z Frosinone aż dwa razy pokonywał bramkarza gospodarzy.

Dla polskiego napastnika było to właśnie siódme i ósme trafienie w tym sezonie, co oznacza, że Piątek pobił także rekord  Zbigniewa Bońka i Kamila Glika w liczbie bramek strzelonych w jednym sezonie ligi włoskiej.

Warto zobaczyć dwa trafienia Krzysztofa Piątka z niedzielnego meczu.

Pierwszy gol to znakomite przyjęcie piłki Piątka na 16 metrze, który zagasił futbolówkę i pięknym plasowanym strzałem pokonał bramkarza. Drugi gol to błąd Bartosza Salamona, który przegrał pojedynek z Kouame. Skrzydłowy wyłożył piłkę do Piątka, a ten nie miał żadnych problemów ze strzeleniem gola.