Serie A. Mariusz Stępiński strzelił AS Romie. Kolejny gol Polaka [WIDEO]

Mariusz Stepiński strzelił bardzo ważnego gola dla Chievo (2:2). Polski napastnik w końcówce doprowadził do wyrównania w meczu z AS Romą, a jego klub uratował jeden punkt na Stadio Olimpico.

Mariusz Stępiński przyzwyczaił, że w Serie A strzela głównie wielkim firmom. Tym razem Polak znowu wpisał się na listę strzelców, a jego kolejna ofiarą była Roma, czyli półfinalista Ligi Mistrzów z poprzedniego sezonu.

W 83. minucie polski napastnik znakomicie odnalazł się w polu karnym rywali i wykorzystał niepewność defensywy. Stępiński przyjął piłkę po interwencji Robina Olsena, zasłonił się  i płaskim strzałem nie dał szans bramkarzowi.

Trafienie Polaka z 83 minuty było niezwykle ważne, bo pozwoliło Chievo wywalczyć jeden punkt na bardzo trudnym terenie.

To już drugi gol napastnika w tym sezonie. Stepiński w pierwszej kolejce strzelił Juventusowi, a w poprzednim sezonie strzelał takim firmom, jak Napoli, Inter Mediolan, czy AC Milan