Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Stefan de Vrij przyznał, że Cristiano Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem, z którym zmierzył się w karierze. Trudniej było z... Kylianem Mbappe

Obrońca Interu Mediolan, Stefan de Vrij, przyznał, że Cristiano Ronaldo nie jest najlepszym piłkarzem, z jakim przyszło mu się mierzyć w karierze. Trudniej grało mu się m.in. przeciwko Kylianowi Mbappe.

Cristiano Ronaldo przeniósł się do Juventusu w trakcie letniego okna transferowego. Mistrzowie Włoch zapłacili za niego 120 mln euro, ale na razie z jego postawy na boisku nie mogą być zadowoleni. Portugalczyk rozegrał trzy mecze w Serie A, ale w żadnym z nich nie zdołał wpisać się na listę strzelców. 

Stefan de Vrij, który w lipcu przeniósł się z Lazio Rzym do Interu, przyznał, że Ronaldo nie jest najlepszym piłkarze, z jakim zmierzył się w swojej karierze.  Holender miał okazję zagrać przeciwko Portugalczykowi na mistrzostwach świata w 2014 roku (mecz zakończył się wynikiem 1:1. Pytany o to, z kim w takim razie grało mu się trudniej, odpowiedział krótko: z Kylianem Mbappe.

Holender, którego Inter zagra z Juventusem Ronaldo w grudniu, podkreśla jednak, że przyjście byłego piłkarza Realu Madryt do Włoch bardzo dobrze zrobi całej Serie A. - Dla włoskiej piłki nożnej jego przyjście jest bardzo dobre. Sprawi bowiem, że całe rozgrywki staną się bardziej atrakcyjne - przyznał 26-letni obrońca.

***

>> Legia rezygnuje z Eduardo. Napastnik wykreślony z listy zawodników

>> Danijel Ljuboja wraca na polski rynek. Tym razem w innej roli

>> Saul może odejść z Atletico. Barcelona wykorzysta porozumienie z 2013 roku?

>> We Włoszech dobrze, w kadrze źle. Trudne chwile Arkadiusza Milika w reprezentacji Polski