Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Diego Simeone zamieni Atletico na Inter?

Myślę, że to tylko kwestia czasu gdy obejmie Inter. On kocha ten klub, atmosferę wokół niego i życie w Mediolanie - mówi w "La Gazzetta dello Sport" Natalia Simeone, agentka i siostra Diego, trenera Atletico Madryt.

Diego Simeone od 2011 roku jest trenerem Atletico Madryt. Z klubem zdobył mistrzostwo Hiszpanii, raz Puchar Hiszpanii, dwukrotnie triumfował w Lidze Europy, dwa razy doszedł też do finału Ligi Mistrzów. Choć o jego odejściu z Madrytu mówiło się już jakiś czas temu, to przedłużył kontrakt do 2020 roku.

- Pasja zawsze na koniec wygrywa. Diego był z Atletico od siedmiu lat, jest jednym z najlepszych trenerów na świecie, ale zostaje, jeśli widzi, że może coś jeszcze zrobić w danym miejscu - zdradziła Natalia Simeone.

Jego siostra i agentka zarazem uważa, że marzeniem Diego jest poprowadzenie Interu. Dla klubu z Mediolanu grał w latach 1997-1999, ale chciałby się też sprawdzić w roli trenera. To może być kolejny cel na jego liście.

Myślę, że to tylko kwestia czasu gdy obejmie Inter. On kocha ten klub, atmosferę wokół niego i życie w Mediolanie - powiedziała Natalia Simeone.

- Inter to drużyna, którą rzeczywiście chciałby trenować. Diego sam też powiedział, że kiedyś zostanie trenerem Interu. Choć lubi też rzymskie Lazio - dodała. Diego dla Lazio grał przez cztery lata.

Legia Warszawa. Arkadiusz Malarz doznał kontuzji. Chwile grozy, ale "kolano nadal działa"

Serie A. Juventus już planuje letnie wzmocnienia