Piotr Zieliński w Realu Madryt? Jest zainteresowanie

Piotr Zieliński ma na dniach przedłużyć kontrakt z Napoli, a kolejne wielkie kluby dołączają do listy zainteresowanych pozyskaniem polskiego pomocnika. Według "Calciomercato" Real Madryt też chciałby bliżej przyjrzeć się Zielińskiemu.

Ponad dwa miliony euro rocznie i blisko 120 mln euro odstępnego - to mają być najważniejsze punkty nowej umowy, którą Piotr Zieliński ma podpisać z Napoli.

Włoski klub zaproponował podwyżkę i przedłużenie umowy, bo co chwilę dostaje zapytania od topowych klubów świata w sprawie Polaka. Manchester City, Liverpool i Chelsea są gotowe zrobić miejsce w swoich składach dla Polaka. Wysoka kwota odstępnego ma ostudzić zapały bogatych klubów Premier League.

Co ciekawe, według "Calciomercato" Zielińskim interesują się nie tylko w Angli, ale i w Hiszpanii. Real Madryt też jest w gronie klubów, które chętnie wyciągnęłyby Polaka z Napoli. Włoski portal jednak nie pisze, czy triumfatorzy trzech ostatnich edycji Ligi Mistrzów złożyli ofertę, czy na razie tylko badają grunt.

Zieliński w tym sezonie strzelił dwa gole w trzech meczach Serie A. W piątek zdobył bramkę dla reprezentacji Polski w meczu Ligi Narodów z Włochami (1:1).

Włochy już myślą o meczu z Polską. "Bez zwycięstwa możliwy jest spadek"

Reprezentacja Polski. Taras Romanczuk nawet sześć tygodni poza grą

Robert Lewandowski stracił sponsora, więc przestał się golić?

Więcej o: