Serie A. Napoli chce podpisać nową umowę z Arkadiuszem Milikiem

Jak informuje Calciomercato.com, Napoli chciałoby przedłużyć wygasającą w 2021 roku umowę z Arkadiuszem Milikiem. Carlo Ancelotti jest bardzo zadowolony z postawy polskiego napastnika, a klub chciałby go docenić wyższą pensją.

Carlo Ancelotti jest bardzo zadowolony z postawy polskiego napastnika, a klub chciałby go docenić wyższą pensją. Napoli chciałoby podpisać umowę do 2021 roku, a w jego kontrakcie nie będzie klauzuli odstępnego. 

Arkadiusz Milik trafił do Napoli z holenderskiego Ajaxu Amsterdam za 32 miliony euro. ale jego karierę zablokowała  kontuzja zerwania więzadła krzyżowego, którego piłkarz doznał w meczu eliminacji mistrzostw świata z Danią we wrześniu 2016 roku. Polakowi udało się dojść do sprawności, ale szybko trafiło mu się zerwanie drugiego więzadła. 

Polak przeszedł jednak kolejną rehabilitację, wzmocnił mięśnie i po powrocie zdołał wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie Napoli. 

Arkadiusz Milik ma bardzo dobrą średnią strzelonych bramek we włoskim klubie. Polak zagrał w sumie 43 spotkania i strzelił 15 bramek. Jeśli jednak weźmie się pod uwagę liczbę minut, to Milik strzela gola  średnio co 112 minut i jest to bardzo dobry wynik. 

F1 jednak bez Porsche i Astona Martina? Jean Todt: W sezonie 2021 nie pojawią się nowi producenci silników


Colin Kaepernick twarzą kampanii Nike. Klienci protestują. Ogromne straty firmy

Robert Lewandowski przedłuży kontrakt z Bayernem? Agent Polaka spotkał się z szefami klubu
l

Więcej o: