Syn Cristiano Ronaldo dołączył do zespołu Juventusu U-9

Jaki ojciec, taki syn. Cristianito, czyli dziewięcioletni syn Cristiano Ronaldo, został piłkarzem Juventusu U-9 - poinformowało "Corriere Torino".

- Chciałbym, aby poszedł w moje ślady. Marzę, aby został topowym piłkarzem na świecie. I myślę, że ma do tego predyspozycje. Nie zmuszę go jednak, sam musi wybrać taką drogę. Robię jednak wszystko, aby takim piłkarzem został. W domu widzę go, jak cały czas trenuje. Mamy mnóstwo piłek i cały czas widzę go jedną z nich. Myślę, że to naprawdę kocha - przekonuje Cristiano Ronaldo.

 

Ronaldo junior dołączył do zespołu Juventusu do lat dziewięciu, gdzie występują również Mattia Barzagli (syn Andrei) oraz Kays Benatia (syn Medhiego).

Cristianito urodził się w czerwcu 2010 roku. Piłkarz nigdy nie ujawnił tożsamości matki dziecka. 

 

***

Wiele przesłanek pozwala sądzić, że Cristiano Ronaldo i Juventusu mogą stworzyć związek idealny. Trzeba jednak pamiętać, że jeśli Portugalczyk nie wygra w nowych barwach Ligi Mistrzów, to żadne strzeleckie rekordy i kolejne scudetto nie zrekompensują rozczarowania turyńskich kibiców oraz władz klubu. Ale kto ma Starej Damie zapewnić upragniony Puchar Europy, jak nie "Mr. Champions League"?Przeczytaj cały tekst>>>

Nowy sezon w Sport.pl. Serie A. Mateusz Święcicki: Cristiano Ronaldo nie zostanie królem strzelców [ROZMOWA]

Więcej o: