Michał Pazdan może trafić do Cagliari Calcio. Ostatni dzień okienka transferowego

Jak informuje włoskie Tuttomercatoweb.com, Michał Pazdan jeszcze w piątek może trafić do Cagliari Calcio. Okno transferowe we Włoszech zamyka się w piątek o godzinie 20.

Legia Warszawa gorączkowo poszukuje funduszy, po tym jak odpadła z eliminacji Ligi Europy w dwumeczu z Dudelange. Okazuje się, że jedną z możliwości zarobku jest sprzedaż Michała Pazdana. 

Pierwsze wzmianki o transferze polskiego obrońcy pojawiły się we wtorek, ale sprawa jest rozwojowa. Podstawowym celem włoskiego klubu jest jednak Lorenzo Tonelli, który występuje w Napoli, jeśli jego nie uda się ściągnąć, to Cagliari będzie chciało ściągnąć Michała Pazdana. 

Czarna plama na mapie Europy. Nasz futbol musi się obudzić. Marazm jak normalność [W Polu K]

Michał Pazdan od kilku lat myślał o spróbowaniu sił poza granicami kraju. To okienko transferowe to jedna z ostatnich szans dla Polaka na trafienie do silnej europejskiej ligi. 

Włosi oferują Legii Warszawa około 500 tysięcy euro, ale na finalizację transferu pozostało bardzo mało czasu, bo okno transferowe w Serie A kończy się w piątek o godzinie 20. 

Kosmiczny dwumecz Zenita Petersburg! Przegrywali 0:4, ale awansowali dalej!

W ostatnim dniu okna transferowego, do Włoch może trafić także dwóch innych Polaków, Łukasz Teodorczyk rozmawia z Udinese, a Bartosz Kapustka negocjuje z Benevento. 

Więcej o: