Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Arkadiusz Milik rozpocznie sezon w pierwszym składzie. Napoli nie szuka napastnika

Arkadiusz Milik ma rozpocząć sezon Serie A w podstawowym składzie. Polski napastnik jest wielkim wygranym okresu przygotowawczego, a prezydent klubu stwierdził, że Napoli nie kupi kolejnego napastnika.

Arkadiusz Milik jest bardzo chwalony za okres przygotowawczy w Napoli. Polski napastnik w okresie przygotowawczym grał bardzo dobrze, a w ostatnich dwóch meczach strzelił dwie bramki. Polak został także doceniony we włoskiej prasie.

Włoskie gazety twierdzą, że Milik rozpocznie sezon Serie A w podstawowym składzie, bo Dries Mertens dopiero niedawno wznowił treningi po powrocie z mistrzostw świata i nie jest jeszcze w najlepszej dyspozycji. 

Carlo Ancelotti w rozmowie ze Sky Italia stwierdził, że będzie szukał miejsca na boisku dla Driesa Mertensa oraz polskiego napastnika. Jego zdaniem Mertens powinien grać blisko Milika, bo obaj mają bardzo dużo jakości i dobrze się rozumieją. Oznacza to, że Belg w pierwszych kolejkach będzie prawdopodobnie grał nieco za Polakiem.

Podobnie jak trener, z napastników zadowolony jest także Aurelio De Laurentis, który stwierdził, że Napoli nie kupi już żadnego napastnika. - W przerwie letniej dużo mówiło się o Mario Balotellim oraz Andrei Belottim. 
 - Nie kupimy już żadnego napastnika. Nie jestem zakochany w Belottim. Mamy Verdiego, Mertensa i Milika. Mamy ich posadzić na ławkę? Nie muszę robić żadnych teatralnych ruchów - twierdzi szef Napoli.

Na grę w pierwszym składzie nie może liczyć Piotr Zieliński, który dopiero wraca do pełnej dyspozycji po kontuzji kostki, której doznał 27 lipca. Polak poślizgnął się na piłce, którą miał kopnąć Arkadiusz Milik. Pomocnik skręcił prawą kostkę, musiał pauzować przez dwa tygodnie i dopiero teraz wraca do pełni sił. 

Mecz Lazio - Napoli zostanie rozegrany w sobotę. Start o godzinie 18.

Oficjalnie: Dwa mecze przełożone po tragedii w Genui

Dudelange - Legia Warszawa. Jak pokonać Dudelanege?

Mecze LaLiga będą rozgrywane w USA! Umowa na 15 lat. W tym sezonie Barcelona lub Real