Cristiano Ronaldo wybrał dom w Turynie! Luksusy

Cristiano Ronaldo wybrał dom, w którym zamieszka podczas swojej gry w Juventusie. Luksusowa willa w Turynie zachwyca. Portugalczyk będzie mógł się pochwalić bogatym sąsiadem - Johnem Elkannem, włoskim przemysłowcem i spadkobiercą firmy Fiat, Ferrari i grupy inwestycyjnej rodziny Agnellich.

Kryty basen, otwarty basen, siłownia. Nowy dom Cristiano Ronaldo zachwyca luksusami. Portugalczyk i jego rodzina zamieszkają w dwóch połączonych willach. Do każdej z nich jest osobne wejście. Nowy dom Ronaldo znajduje się w niewielkim lesie, ale niedaleko centrum Turynu. Jednym z sąsiadów CR7 będzie John Elkann, włoski przemysłowiec i spadkobierca firmy Fiat, Ferrari i grupy inwestycyjnej rodziny Agnellich Exor, która kontroluje między innymi: Corriere della Sera, La Stampa i Juventus F.C.

Willa jest strzeżona, a dodatkowe bezpieczeństwo zapewniają nowoczesne kamery i wysoki żywopłot, który ma chronić Portugalczyka przez wścibskimi fotoreporterami i kibicami - opisuje nową posiadłość Ronaldo 'Corriere dello Sport'.

Ronaldo trafił do Turynu z Realu Madryt. Juventus zapłacił za niego 117 milionów euro. Sezon Serie A startuje 19.08.

***

Szymon Marciniak i kolejne kontrowersje

Robert Lewandowski pogodzony z losem

Boruc i McGeady nienawidzili się w czasach gry w Celtiku

Więcej o: