Piotr Zieliński na celowniku giganta. Bayern Monachium pyta Napoli

Piotr Zieliński może zmienić klub. Bayern Monachium zapytał Napoli o możliwość jego transferu - informuje neapolitański dziennik "Il Mattino".

Piotr Zieliński na czwartkowym treningu doznał co prawda kontuzji, ale na szczęście nie okazała się ona tak poważna, jak się tego pierwotnie obawiano. Czeka go od siedmiu do czternastu dni przerwy w treningach - poinformowało Napoli.

Za to Bayern Monachium poszukuje wzmocnień, tym bardziej, że kilku piłkarzy może opuścić szeregi mistrza Niemiec. Więcej o planowanych zmianach tutaj.

Przedstawiciele Bayernu skontaktowali się z władzami Napoli, by zapytać o możliwość transferu Zielińskiego. Włosi jak na razie odpowiedzieli "nie" i planują dać Polakowi nowy kontrakt, który będzie ważny do 2021 roku. Zieliński musi podjąć decyzję, czy chce przedłużyć umowę, czy będzie próbował wymusić odejście z klubu.

Bayern nie po raz pierwszy interesuje się Zielińskim. Pierwsze informacje o możliwym transferze Polaka pojawiły się już w zeszłym roku.

Zieliński jest wyceniany przez portal Transfermarkt.de na 32 mln euro. Jego obecna klauzula odejścia wynosi 65 mln euro.

Więcej o: